perakendecilik sektörünün zorluklarını ve ihtiyaçlarını anlayan bir teknoloji Şirketiyiz.

Rapor24, İngiltere, Londra merkezli bir teknoloji şirketi olan Vizhot Limited’in bir markasıdır. Türk ve İngiliz girişimci bir ekip tarafından 2016 yılında kurulan Vizhot Limited, bir teknoloji üreticisi olarak Dünya’nın çeşitli ülkelerine video analiz yazılımları ve uygulamaları sağlamaktadır. Şirketimiz, Dünya genelindeki perakendecilere ve diğer sektörlere ileri teknoloji ürünleri ve çözümleri sunmak için en son video analiz teknolojilerini kullanır. Rapor24 markası ile Türkiye pazarında, müşteri deneyimini, operasyonel verimliliği ve satışları artırmak için perakendecilere özel kişi sayma sistemlerimizi sunmaktayız.

Müşteri trafiğini, davranışlarını ve satış dönüşüm oranlarını anlamak ve bu bilgileri iş stratejilerinize uygulamak için size en uygun araçları sunmayı amaçlıyoruz. Rapor24 olarak, perakendecilik sektöründe işletmelerin rekabet gücünü artırmak için yapay zeka ve görüntü işleme teknolojilerinden faydalanmaktayız. Ürünlerimiz, IP kameralar ve gelişmiş yapay zeka algoritmalarının birleşiminden oluşan, perakendecilerin müşteri hareketlerini ve alışveriş davranışlarını daha iyi anlamalarını sağlayan güçlü kişi sayma ve hareket izleme sistemleridir.

Misyonumuz: müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan ve onların İş operasyonlarını, müşteri hizmetlerini ve satışlarını İyileştiren yenilikçi ve güvenilir çözümler sunmaktır. Rapor24 ile perakendecilik sektöründe rekabet avantajınızı artırın.

Rapor24 Müşterisi Olmak İçin Bizimle İletişime Geçin